Kaip pasirinkti užuolaidas | Iksforma

Kaip pasirinkti užuolaidas?

Taikliai parinktos užuolaidos prikelia ir visiškai pakeičia namų interjerą. Elegantiška langų uždanga įneš jaukumo, o tinkamai pasirinktos užuolaidų spalvos ir dizainas įtvirtins Jūsų namų interjero stilių – patikėkite, tai niekada iš interjero mados neišeinanti, Jus įvairove nustebinsianti stiliaus detalė.

Sukurkite savo mėgstamiausią atmosferą

Užuolaidų audiniai yra įvairūs ir kiekvienas jų unikalus tuo, kad kuria skirtingą nuotaiką. Štai jei pasirinksite šviesaus audinio užuolaidas, kambarys vizualiai atrodys erdvesnis. Norite intymesnės atmosferos? Tuomet rinkitės šilto atspalvio permatomą audinį su pamušalu. O jei Jūsų namuose yra griežtos formos detalių, puikiai priderinsite natūralaus audinio su šiurkštesne struktūra, pavyzdžiui, lino ar medvilnės, užuolaidas.

Derintis stilius                                                                     

Atkreipkite dėmesį į Jūsų namo stilių. Senesniuose namuose gražiai atrodo klostuotos, prabangaus audinio užuolaidos, o vienspalvės ir lygesnės užuolaidos puikiai derės naujuose būstuose. Rinkdamiesi langų uždangos spalvą, atkreipkite dėmesį ir į interjerą. Pavyzdžiui, prie modernių cementuotų grindų jaukiai derės šilto atspalvio užuolaidos, o kartu su medinėmis grindimis gražų derinį sukurs baltos spalvos langą dengiantis audinys.

Atverkite spalvoms duris!

Jei norite į kasdienybę įnešti dar daugiau geros nuotaikos, kviečiame prisijaukinti ryškias spalvas! Derinkite ryškių audinių užuolaidas prie namuose esančių aksesuarų. Nebijokite eksperimentuoti – dauguma mūsų audinių puikiai priderinsite ne tik langams, bet ir pagalvių užvalkalams, tik įsivaizduokite, kaip gražiai tai derėtų tarpusavyje!

Išbandykite!                                                                               

Atraskite didelį užuolaidų pasirinkimą mūsų salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Salonuose dirbančios dizainerės padės surasti tinkamą audinį pagal Jūsų pageidavimus. Galėsite rinktis iš daugybės skirtingų spalvų ir raštų užuolaidų, pasižyminčių aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu. Kviečiame apsilankyti ir tuo įsitikinti patiems!

 

8
2. IMAGINATION 3