Kas yra black out užuolaidos? | Iksforma

Kas yra „Blackout“ užuolaidos?

Black out audinys – nepermatomas, saulės spinduliams nepralaidus audinys su putplasčiu. Jis yra specialiai sukurtas užuolaidų siuvimui, nes puikiai sulaiko šviesą ir jos nepraleidžia. Jei norite pamiršti per anksti nutrauktą miegą ar rūpestį, kaip norimai erdvei suteikti visišką tamsą. Siūlome rinktis iš kelių rūšių audinių: „Dimout“ ir „Blackout“.

 „Dimout“                                                                              

„Dimout“ medžiaga apsaugo nuo saulės spindulių, praleisdama itin mažą jų kiekį. Įprastai „Dimout“ užuolaidos suteikia 7090 proc. tamsos. Kai saulės aktyvumas stipriausias, jos vos šiek tiek švytės. Šios užuolaidos puikiai tinka kambariuose, kur per intensyvūs saulės spinduliai tampa problema, trukdydami miegoti ar apšviesdami televizoriaus ekraną.

„Blackout“

„Blackout“ medžiaga visiškai blokuoja saulės spindulius. Šis audinys, naudojant specialią dangą iš nugarinės audinio pusės, dengia mažiausiai 97 proc. šviesos. „Blackout“ medžiagos užuolaidos puikiai tiks ten, kur reikia visiškos tamsos, pavyzdžiui, viešbučiuose, sporto arenose, teatruose ar bet kokiose kitose Jūsų pageidaujamose vietose.

Mūsų Nr. 1!

Mūsų populiariausios užuolaidos yra parinktos iš audinių, idealiai aptamsinančių Jūsų erdves:

Taip pat kviečiame atvykti į salonus ir apžiūrėti gyvai didelį „Dimout“ ir „Blackout“ audinių pasirinkimą!

Loop hotel
15