Spalvų poveikis jūsų interjerui | Iksforma

 

Spalvų deriniai                                                               

Tonų sujungimas ar kontrasto naudojimas – viskas įmanoma! Spalvos, kurios yra priešingose paletės pusėse, pastiprina viena kitą ir sukuria nepakartojamą interjerą. Raudona-mėlyna, violetinė-oranžinė, žalia-rožinė yra dažnos, puikiai interjere derinčios kombinacijos. Tačiau, jeigu esate ištikimi klasikai, neapsigausite, pasirinkę vienodo tono spalvas. Sujunkite mėlyną-turkio, raudoną-oranžinę ar geltoną-oranžinę su neutraliomis spalvomis – pilka, balta ar juoda. Tiesiog nebijokite eksperimentuoti! O tam, kad būtumėte tikri savo pasirinkimu, mūsų salonuose suteikiame galimybę pasiskolinti spalvų paletes ir pageidaujamus derinius vizualiai įvertinti namuose.

Spalvų poveikis                                                                       

Spalvos daro įtaką mūsų mastymui ir turi psichologinį poveikį. Šiltos spalvos – oranžinė, geltona ir raudona – suteikia energijos bei pozityvumo ir yra idealios darbo kambaryje ar virtuvėje. Mėlyna, žalia ir violetinė yra šaltos spalvos, todėl atneša ramybės ir atpalaiduoja. Šios spalvos puikiai įsikomponuos Jūsų miegamajame.

Atraskite detalių žaismingumą

Dažnai žmonės renkasi neutralias spalvas interjere tam, kad galėtų naudoti ryškesnius priedus. Intensyvių spalvų užuolaidos yra smagus būdas į namų aplinką atnešti dar daugiau geros nuotaikos. Ryškūs raštuoti audiniai yra stulbinantis kambario akcentas, puikiai įsiliejantis į bendrą visumą. Net ir smulkios taikliai parinktos spalvingos namų interjero detalės pagyvins interjerą, pavyzdžiui, tos pačios spalvos pagalvės ir užuolaidos. Išbandykite!

Erdvės pojūtis                                                                           

Priklausomai nuo pasirinktų spalvų, erdvė gali pasirodyti didelė arba maža. Šviesios spalvos yra idealios, norint padidinti erdvumo pojūtį mažuose kambariuose. O štai stiprios ir energingos spalvos puikiai atskiria skirtingas erdves. 

VELIURAI
Vytautas mineral spa Birstonas